Męskie problemy w sypialni

Męskie problemy w sypialni bywają bardzo różne. Większość z nich jest skutkiem zaburzeń erekcji. Zaburzenia te zdarzają się dziś bardzo często i nie dotyczą już tylko panów w podeszłym wieku. Męskich problemów w sypialni nie wolno lekceważyć. Brak lub słaba erekcja bardzo niekorzystnie wpływa na intymną relację między partnerami. Błędne koło rozczarowań i pretensji do samego siebie można przerwać, stosując nowoczesny lek na erekcję kamagra. Lek ten jest ogólnie dostępny, choć do kupienia go w aptece stacjonarnej potrzebna jest recepta. Receptę na leki na erekcję może wystawić lekarz rodzinny lub urolog.

Kamagra na poprawę erekcji

Leki kamagra dostarcza indyjski koncern farmaceutyczny – Ajanta Pharma. Z oferty tej firmy korzystają apteki na całym świecie. Kamagra, to cała gama specyfików na erekcję pod różnymi postaciami. Leki są doustne i przyjmuje się je tuż przed stosunkiem. Działanie ich opiera się na substancji czynnej noszącej nazwę sildenafil. Substancja ta wpływa na bezpośrednią przyczynę kłopotów z erekcją, eliminując ją na jakiś czas. Przyczyną tą jest słabe ukrwienie penisa w trakcie stosunku płciowego. Ukrwienie to jest niezbędne do tego, by wystąpił wzwód. Kamagra http://viagra.edu.pl/kamagra.html zaczyna działać około trzydziestu minut po zażyciu. Czas działania, to około 4 godziny. Lek da efekt w postaci erekcji tylko u mężczyzny podnieconego seksualnie. W ciągu czterech godzin działania leku mężczyzna może osiągać erekcję wielokrotnie.

Dlaczego nie wolno przekraczać maksymalnej dawki kamagry?

Kamagra jest lekiem zawierającym substancję czynną nie obojętną dla organizmu, a w szczególności dla układu krążenia i serca. Substancja ta jest w pełni bezpieczna, ale tylko wtedy, gdy jej ilość w organizmie nie przekracza dozwolonej dobowej dawki. Dawka ta to 100mg. Tabletki kamagra zawierają 20mg, 50mg lub 100mg substancji czynnej. Przyjmując w ciągu doby więcej niż maksymalna dawka, narażamy się na przykre i zagrażające zdrowiu konsekwencje. Zbyt duża dawka zwiększa ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych, takich jak kołatanie serca, zaburzenia widzenia, nudności, bóle głowy i zaczerwienienie twarzy. Przy dozwolonej dawce, efekty uboczne występują bardzo rzadko.